Klases uzdevumi

Vietnē iZvaigzne jūs varat sagatavot individuālus uzdevumus skolēniem gan mācību stundām, gan mājasdarbiem. Tie ir sadaļā klases uzdevumi.

Klases uzdevumus var izveidot vai nu sadaļā "Manas klases uzdevumi", vai no jebkuras atsevišķo materiālu informācijas lapas (noklikšķinot "Sūtīt kā mājasdarbu" lodziņā "Vai vēlaties...?" materiālu labajā pusē).

Sadaļā "Klases uzdevumi" jūs varat izmantot iZvaigzne materiālus, jūsu sagatavotos failus vai interneta saites, taču atcerieties, ka tikai par tiem iZvaigzne mācību materiāliem, kas ir definēti kā "uzdevumi", iespējams iegūt skolēnu rezultātus.

Katrā klases uzdevumā ir īsa instrukcija skolēniem un pieejas kods, kuru izvēlaties jūs. Lai sāktu uzdevumu, skolēniem ir jādodas uz www.izvaigzne.lv/homework – interaktīvo mācību materiālu mājasdarbu vietni iZvaigzne. Tajā viņi ievada savu vārdu un pieejas kodu. Pabeidzot darbu, skolēni noklikšķina uz "Pabeigt klases uzdevumu", un visi uzdevumu rezultāti automātiski ir nosūtīti jums.

www.izvaigzne.lv
Skolotājs
izveido uzdevumu, tad nosūta attiecīgo pieejas kodu skolēniem

www.izvaigzne.lv/homework
Skolēni
ievēro instrukcijas un pilda mājasdarbu. iZvaigzne saglabā rezultātus skolotājam

www.izvaigzne.lv
Skolotājs
pārskata rezultātus.

Izstrādājot klases uzdevumus, mēs iesakām izmantot piedāvātos uzdevumus. Tie ir vislabākie materiāli, lai iegūtu tūlītēju zināšanu novērtējumu.
Sekojiet mums vietnē Twitter, lasiet par mums iZvaigzne blogā, Zvaigzne ABC mājaslapā, kā arī portālā draugiem.lv!

Atgādinājums par satura veidošanas rīka izmantošanu

Ievērojiet!

Pirms jebkura materiāla publicēšanas, lūdzu, pārliecinieties, ka esat kārtīgi iepazinies ar lietošanas noteikumiem, privātuma politikas un skolēnu informācijas privātuma politikas nosacījumiem, kā arī pārzināt iZvaigzne sistēmas ierobežojumus un nosacījumus! Turpinājumā dotas saites uz šiem noteikumiem.


Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Skolēnu informācijas privātuma politika