Tehniskā specifikācija

Pirms sākat lietot interaktīvos mācību materiālus vietnē iZvaigzne, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst šādām tehniskajām prasībām.:

 • Procesors: 1GHz Intel Pentium III (vai līdzvērtīgs) - ieteicams Pentium IV 2GHz procesors
 • Operētājsistēmas: Microsoft Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Mac OS X 10 vai jaunāka, Linux (visas stabilās platformas)
 • Atmiņa: 1GB RAM (2GB Windows Vista un Windows 7)
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1024x768 vai augstāka
 • Krāsu dziļums: 32 biti (dabisko krāsu režīms) vai augstāks
 • Audio: skaņas karte (Soundblaster vai līdzīga)
 • Grafika: DirectX 9 savietojama integrētā videokarte ar 128MB atmiņu, ieteicama 64MB ar DirectX 9 savietojama atsevišķa videokarte
 • Pārlūkprogrammas: Windows: IE7 vai jaunāka, Firefox 3 vai jaunāka, Chrome 3 vai jaunāka, Opera 10 vai jaunāka, Safari 4 vai jaunāka; Mac: Safari 4 vai jaunāka, Firefox 3 vai jaunāka; Linux: Firefox 3 vai jaunāka
 • Spraudnis: Flash 10 vai jaunāks. Spiediet šeit, lai lejupielādētu jaunāko bezmaksas Flash Player versiju, ievērojot uz ekrāna redzamās instrukcijas!
  Java Runtime Environment. Spiediet šeit , lai lejupielādētu jaunāko bezmaksas Java versiju, ievērojot uz ekrāna redzamās instrukcijas!
 • Sīkdatnes: ieslēgtas
 • Javascript: ieslēgts

Dažos iZvaigzne materiālos ir video. Video tiek lejupielādēts atskaņošanas laikā. Tikai nelielu video daļu ir nepieciešams lejupielādēt, lai sāktu atskaņošanu. Ja interneta savienojums ir lēns, tad video atskaņošana var būt ar pārrāvumiem (pauzēm). Ja vēlaties, lai video atskaņošana ir bez pauzēm, pagaidiet, līdz video pilnībā ir lejupielādēts un tikai tad sāciet tā atskaņošanu.

Ieteicams izmantot skaļruņus vai austiņas , lai pilnvērtīgāk izmantotu iZvaigzne mācību materiālus, tomēr tas nav pamatnoteikums materiālu izmantojamībai.

Materiālu labākai kvalitātei izmantojiet pilnekrāna opciju. Pārlūkprogrammā atzīmējiet View > Full screen vai izmantojiet īsinājumtaustiņu F11.

Ja materiālu izmantošanas gaitā rodas problēmas ar burtrakstu, spiediet šeit , lai instalētu trūkstošos simbolus. Instalācijas laikā jums vajadzēs saglabāt failu ar nosaukumu setup_fonts.exe savā datorā. Kad tas izdarīts, veiciet dubultklikšķi uz tā, "Run" (ja nepieciešams, divreiz), un fails būs saglabāts.

Sekojiet mums vietnē Twitter, lasiet par mums iZvaigzne blogā, Zvaigzne ABC mājaslapā, kā arī portālā draugiem.lv!

Atgādinājums par satura veidošanas rīka izmantošanu

Ievērojiet!

Pirms jebkura materiāla publicēšanas, lūdzu, pārliecinieties, ka esat kārtīgi iepazinies ar lietošanas noteikumiem, privātuma politikas un skolēnu informācijas privātuma politikas nosacījumiem, kā arī pārzināt iZvaigzne sistēmas ierobežojumus un nosacījumus! Turpinājumā dotas saites uz šiem noteikumiem.


Lietošanas noteikumi
Privātuma politika
Skolēnu informācijas privātuma politika